Go Back   Knight Online Forumu > Diğer Oyunlar > Strateji Oyunları > DOTA Allstars
Sayfaya güncelle Luna MoonFang - The Moon Rider Rehberi
Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 03-04-08   #1
Özel Üye
 
EfsaneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

 
Üyelik tarihi: Nov 2006
Mesajlar: 749
Tesekkür: 0
0 Mesajina 0 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 252
EfsaneTR has a reputation beyond reputeEfsaneTR has a reputation beyond reputeEfsaneTR has a reputation beyond reputeEfsaneTR has a reputation beyond reputeEfsaneTR has a reputation beyond reputeEfsaneTR has a reputation beyond reputeEfsaneTR has a reputation beyond reputeEfsaneTR has a reputation beyond reputeEfsaneTR has a reputation beyond reputeEfsaneTR has a reputation beyond reputeEfsaneTR has a reputation beyond repute
EfsaneTR - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Luna MoonFang - The Moon Rider RehberiSaldırı Mesafesi: 330 | | Hareket Hızı: 320 | Birincil Vasıf: AGI
Str: 15 + 1.75 | Agi: 22 + 2.8 | Int: 16 + 1.85
Zarar: 33 - 39 | HP: 435 | Mana: 208
HP Yenilenmesi: 0.7 | Mana Yenilenmesi: 0.65
Saldırı hızı: 1.33 (+ 22% IAS) | Zırh: 4.1

Alıntı:


Luna Ay’ın enerjisine konsantre olur ve bu enerjiyi bir düşmana yollar.
Seviye 1 - 75 Zarar.
Seviye 2 - 150 Zarar.
Seviye 3 - 225 Zarar.
Seviye 4 - 300 Zarar.
Gerekli olan mana: 95/ 110/ 125/ 140
Tekrar kullanıma kadar geçen süre: 7
Luna’nın oyun başında sahip olduğu tek saldırı büyüsüdür.Düşük mana harcadığı ve Luna’nın manaya duyduğu ihtiyaç az olduğu için sıklıkla kullanılabilir.
Alıntı:


Luna’nın birden çok üniteye aynı anda saldırabilmesini sağlar. Düşmanlardan seken bu normal saldırı her sekmede %40 zarar kaybeder.
Seviye 1 - Luna her saldırı ile 2 düşmana vurur.
Seviye 2 - Luna her saldırı ile 3 düşmana vurur.
Seviye 3 - Luna her saldırı ile 4 düşmana vurur.
Seviye 4 - Luna her saldırı ile 5 düşmana vurur.
Gerekli olan mana: N/A
Tekrar kullanıma kadar geçen süre: N/A
Luna’nın düşük saldırı mesafesi eksikliğini kapatabilecek bir özelliktir.Raslantısal olarak iyi bir Farming yapmanızı sağlar,aynı zamanda Creeplere yakın durmak zorunda olan rakipleri rahatsız eder.
Alıntı:


Yakında bulunan Menzilli saldırı yapan üniteler Ay’ın gücüne sahip olurlar.
Level 1 - Menzilli saldırıların temel gücünü 6% arttırır.
Level 2 - Menzilli saldırıların temel gücünü 13% arttırır.
Level 3 - Menzilli saldırıların temel gücünü 20% arttırır.
Level 4 - Menzilli saldırıların temel gücünü 27% arttırır.
Gerekli olan mana: N/A
Tekrar kullanıma kadar geçen süre: N/A
Sadece taban zarara ek zarar sağladığından ötürü çok kullanışlı bir özellik değildir.Fakat çok kişilik koridorlarda eğer yanınızda Menzilli saldırı yapan başka bir kahraman varsa kullanılabilir.Traxes’in ve Vengeful’un auraları ile beraber iyi bir sonuç verecektir.
Alıntı:


Ay’ın büyüsüne seslenerek Luna’nın 450 AoE yakınında bulunan düşmanlara yüksek konsantre Lucent Beam patlamaları yağdırır.Eğer Luna büyüyü yaptıktan sonra ölürse öldüğü alanda bu patlamalar devam edecektir.
Seviye 1 - 4 adet Lucent Beam çağırır.
Seviye 2 - 7 adet Lucent Beam çağırır.
Seviye 3 - 10 adet Lucent Beam çağırır.
Gerekli olan mana: 250/ 350/ 450
Tekrar kullanıma kadar geçen süre: 140/ 120/ 100
Luna’yı Luna yapan özellik olarak değerlendirilebilir.Çok yüksek toplam zarara sahiptir.Kullanılırken dikkat edilmesi gereken şey rakibin yakında olması ve mümkünse Creeplerden uzak bir yerde olmasıdır.Bunun nedeni bu patlamaların rastgele olarak yağmasıdır.Örneğin bir rakiple alt Rune kısmında karşılaştınız ve yanında herhangi bir dostu bulunmamakta.Bu durumda Eclipse’i açtığınız zaman normal koşullarda rakibiniz tüm patlamaları %100 yiyecektir.Fakat creeplerin yanında açarsanız çok örneğin 4 creep ve 1 hero,düşman heronun bu patlamalar tarafından vurulma olasılığı %20’ye düşecektir.


Luna’nın Görevi nedir ?
Luna takım savaşlarında güçlü ultisi ile iyi bir etki yaratabilir.Ayrıca teke tek ,creepsiz karşılaşma durumlarında çoğu kahramanı kolaylıkla alacaktır.Aurası ile Menzilli saldırıya sahip karakterlere ek zarar sağlayacaktır.Çabuk öleceği için kaçak oynanması tavsiye edilir.

Yeteneklerin Dağıtımı :
Lucent Beam ve Moon Glaive oyunun başlarında fullenebilir.Bunların yanında Attribute bonusları vermek Lunar Blessing puanlarından daha yararlı olacaktır.Ultimate özelliği 6, 11 ve 16 lvllarında hemen alınmalıdır.
Oyunun başında eğer karşınızda kısa sürede iyi zarar verebilen zorlu erken oyun karakterleri varsa Glaive yerine Stats verin.Nitekim Luna çok düşük bir Hp’ye sahiptir.Eğer 2 kişilik bir koridordaysanız ve yanınızda başka bir Menzilli saldırıya sahip karakter daha varsa Lunar Blessinge daha erken seviyelerde verebilirsiniz.

Item Seçimleri :
Bots Of Travel : Luna’nın zaten yüksek hızını daha da yükseltecek ve ona oyun boyunca daha iyi bir rol sağlayacaktır.Ayrıca gerek kaçışlar gerekse rakibi ultimate etkisinden kaçırmamak adına çok yararlı bir seçim olacaktır.Lothar’s Edge :
Luna’ya hem agility verecektir.Hem de windwalk sayesinde düşmanlarını belli etmeden yalnız yakalamasını sağlayacaktır.Başka bir kullanımı da Eclipse açtıktan sonra Lothar’ın kullanımıdır.Siz bu esnada görünmez hale geçerken düşmanlarınızın kafalarına patlamalar yağmaya devam edecektir.Ayrıca Lothar çoğu durumda kaçışınızı kolaylaştıracaktır.


Mask of Death / Helm of Dominator / Satanic : Glaive yeteneği ile uyum sağlayan bu enerji çalmak üzerine kurulu itemlar sayesinde Luna’nın koridorunda duruş süresi artacaktır.Glaive ile her sekiste enerji çalıcı etki devam etmese de sekmeler devam edecek ve ilk çarptığı hedeften Hp çalacaktır.


Aghanium Scepter : Luna’nın Eclipse’ini güçlendirmesi ve verdiği düşük HP dışında çok bir işe yaramasa da Eclipse üzerine oynayan oyuncular için iyi bir seçim olacaktır.Nitekim Aganim Eclipse’i yüksek oranda güçlendirmektedir.


Guinsoo's Scythe of Vyse : Eğer destek tabanlı bir Luna oynuyorsanız hem takımınız hem sizin için iyi bir seçenek olacaktır.Yine de eğer bu itemı yapacak başka bir hero varsa Guinsoo temel seçimlerinizden biri olmamalıdır.


The Butterfly : Atak hızı,hareket hızı,daha fazla atak savurma şansı ile uzayan oyunlarda iyi bir itemdır.Luna dea özellikle savaşlarda tüm zararı üzerine aldığı için daha efektif bir atak savurma yeteneğine ihtiyaç duyacaktır.


----------------------

Bu itemlar dışında tabi ki diğer AGL karakterler için önerilen itemler de yapılabilir.Dikkat edilmesi gereken şey Luna’ya Sange&Yasha ya da sadece Sange yaparsanız çalışmayacağıdır.Hatta Luna bu itemı bulundururken atak bile veremeyecektir.


Not: Alıntıdır.(Keops - Dotaworld)
EfsaneTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 26-04-08   #2
10-30 LvL
 
LordBattleMage2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

 
Üyelik tarihi: Apr 2008
Yaş: 20
Mesajlar: 5
Tesekkür: 0
0 Mesajina 0 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
LordBattleMage2 will become famous soon enoughLordBattleMage2 will become famous soon enough
Standart

Luna güçlü bir hero ilk baslarda canı az ben bracer yapıom adam zten 1 e 1 harikası ilk skılıde guclu bence butterfly ve lothar onu costurur bide SangeYasha
LordBattleMage2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 30-05-08   #3
10-30 LvL
 
saner12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

 
Üyelik tarihi: May 2008
Yaş: 24
Mesajlar: 2
Tesekkür: 0
0 Mesajina 0 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
saner12345 will become famous soon enoughsaner12345 will become famous soon enough
Standart

ne sange yashası noob orb olmaz ona
saner12345 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-09-08   #4
10-30 LvL
 
JsAsain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

 
Üyelik tarihi: Sep 2008
Yaş: 29
Mesajlar: 12
Tesekkür: 0
0 Mesajina 0 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 160
JsAsain will become famous soon enoughJsAsain will become famous soon enough
Standart

SY - Satanic le veya Skadi ile beraber yapılırsa atack vermesini engellemez ama maim islemez o ayrı konu.Zaten Luna çok hızlı sadece hız için SY yapmaya gerek yok.Ayrıca Lunaya Guinso kasılmaz onun yerine radiance yaparsan zaten bounce olan atagın sekmesi ve sn bası gelen 35 dmg düsmanı afallatacaktır.Ayrıca BFly'dan gelen %30 evasion %38 e çıkacaktır.
__________________
KnightOnline;
--------------------
Nick : PoseldoN
cLan : LastFirms
Np : 17500
Class : Rogue/Archer
Level : 59

--------------------
Han Savasları;
JsAsain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-09-08   #5
Özel Üye
 
SPectre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

 
Üyelik tarihi: Jan 2006
Yaş: 26
Mesajlar: 744
Tesekkür: 0
0 Mesajina 0 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 260
SPectre has a reputation beyond reputeSPectre has a reputation beyond reputeSPectre has a reputation beyond reputeSPectre has a reputation beyond reputeSPectre has a reputation beyond reputeSPectre has a reputation beyond reputeSPectre has a reputation beyond reputeSPectre has a reputation beyond reputeSPectre has a reputation beyond reputeSPectre has a reputation beyond reputeSPectre has a reputation beyond repute
Standart

pt(str) basilus 2band domi fly satanic mkb.... sıram bu benim olay dısına çıkıp atraksiyona gerek yok takımda stun yoksa lotharda cıkılabilir tabi....
__________________
[SIG***][/SIG***]

Eskişehirde Her Seviyede KİMYA Dersi VerilirBaşka Diye Soranlara İnat SAMSUNSPOR
SPectre isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-02-09   #6
Ultima
 
4Fiqht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

 
Üyelik tarihi: Sep 2008
Mesajlar: 2,543
Tesekkür: 0
1 Mesaja Tesekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 212
4Fiqht has a reputation beyond repute4Fiqht has a reputation beyond repute4Fiqht has a reputation beyond repute4Fiqht has a reputation beyond repute4Fiqht has a reputation beyond repute4Fiqht has a reputation beyond repute4Fiqht has a reputation beyond repute4Fiqht has a reputation beyond repute4Fiqht has a reputation beyond repute4Fiqht has a reputation beyond repute4Fiqht has a reputation beyond repute
Standart

ty 4 paylasım
__________________


4Fiqht isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-02-09   #7
20-30 LvL
 
Bubnova_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

 
Üyelik tarihi: Feb 2009
Yaş: 29
Mesajlar: 103
Tesekkür: 0
0 Mesajina 0 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 152
Bubnova_ will become famous soon enoughBubnova_ will become famous soon enough
Standart

guınso karsıda bash herolar warsa işe yarayabilir
Bubnova_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-03-09   #8
1-10 LvL
 
oomerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

 
Üyelik tarihi: Mar 2009
Yaş: 23
Mesajlar: 35
Tesekkür: 0
0 Mesajina 0 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 148
oomerr will become famous soon enoughoomerr will become famous soon enough
Standart

teşekkürler.
oomerr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 24-05-09   #9
' ρ ѕ у c н ๏ d є ℓ ι c
 
Psychosphere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

 
Üyelik tarihi: Oct 2007
Mesajlar: 696
Tesekkür: 0
0 Mesajina 0 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 21369
Psychosphere Very GoodPsychosphere Very GoodPsychosphere Very GoodPsychosphere Very GoodPsychosphere Very GoodPsychosphere Very GoodPsychosphere Very GoodPsychosphere Very GoodPsychosphere Very GoodPsychosphere Very GoodPsychosphere Very Good
Standart

kasınca imba sayılabilecek bir hero...
__________________
Kira geldi birikti faturalar,
Benim aklımda hala Haungalar,
Sat anasını boşver gitsin sorunlar,
Knight Online'ım canım benim.

Yandı itemler, ciğerim yandı,
Gözümden akan yaş değil kandı,
İtem deyip geçme, onlar birer candı,
Knight Online'ım canım benim.
Herkes koxpcu olmuş nerde adalet
Hiç kimsede kalmadı huzur saadet
Ben de kuracağım en sonunda nihayet
Banlamayın beni ne olur ağalar

Knight Online oynar lvl kasarım
Zamanımı yok ederek yaşarım
Çok geçmedi belki ben de bıkarım
HAYATIMI GERİ VERİN AĞALAR
Psychosphere isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-02-11   #10
Kuvvet Mira Fun Clup
 
bad_efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

 
Üyelik tarihi: Oct 2005
Yaş: 32
Mesajlar: 540
Tesekkür: 0
0 Mesajina 0 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 250
bad_efe has a reputation beyond reputebad_efe has a reputation beyond reputebad_efe has a reputation beyond reputebad_efe has a reputation beyond reputebad_efe has a reputation beyond reputebad_efe has a reputation beyond reputebad_efe has a reputation beyond reputebad_efe has a reputation beyond reputebad_efe has a reputation beyond reputebad_efe has a reputation beyond reputebad_efe has a reputation beyond repute
bad_efe - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Alıntı:
SPectre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
pt(str) basilus 2band domi fly satanic mkb.... sıram bu benim olay dısına çıkıp atraksiyona gerek yok takımda stun yoksa lotharda cıkılabilir tabi....

Mkb kasarsan pasif skili çalışmaz yanlış hatırlamıyorsam 5 kişiye atack veriyordu onu engellemiş olursun
__________________

T-Rap Severlerin Buluşma Noktası...!
bad_efe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are KapalıPowered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Adsense Management by Losha

SEO by vBSEO 3.2.0